projektowanie mebli kuchennych

KUCHNIA

Naszym ulubionym wnętrzem są kuchnie i dlatego też zabudowy kuchenne mamy w ofercie. Pełen pakiet możliwości, zarówno frontów jak i systemów wewnętrznych. W tym zakresie spełniamy marzenia na życzenie klienta. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania, niemniej jednak na niektóre należy dłużej poczekać.

"marzenia spełniamy od ręki, cud realizujemy na jutro"

Nasze meble są bardzo wysokiej jakości z całą starannością wykończenia. Możliwość modyfikacji rozwiązań technicznych daje nam również możliwości elastyczności ceny końcowej.

 

 

OBSADA

 

KOSZT PROJEKTU WNĘTRZA

 

Nie posiadamy jednolitego cennika.

 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i w zależności od stopnia skomplikowania oraz zakresu współpracy, po rozmowach z inwestorem przedstawiamy pełną ofertę.

W ofercie posiadamy 4 opcje wyboru współpracy:

1. Współpraca w zakresie wizualizacji - kierowana jest do osób, które mają pomysł na własne wnętrze i chciałyby zobaczyć jak będzie ich wersja wyglądała wizualnie. 

Jest to też oferta dla osób, które potrzebują tylko wizualizacji wnętrz. W ofercie tej oczywiście podpowiadamy możliwości rozwiązań i pomagamy w skomponowaniu całości

2. W tej ofercie, poza wizualizacjami jak w pkt 1 dołączamy rysunki techniczne branżowe.

3. W tej opcji mamy wszystko z pkt 1 i 2 a dodatkowo sugestię materiałów do wykończenia wnętrz oraz nadzór autorski w postaci 3 wizyt podczas realizacji

4 opcja to maksymalne odciążenie inwestora od realizacji. Po zamknięciu etapu projektowego i określenia budżetu na inwestycję inwestor może wyjechać na urlop pozostawiając wszelkie formalności i nadzór nad inwestycją naszej drużynie.

 

 

 

KOSZT PROJEKTU KUCHNI

W naszym showroomie projekt kuchni nic nie kosztuje i nie zobowiązuje do zamówienia. Jednak, jest on naszą własnością. Spotykamy się na miejscu w salonie, oglądamy, nanosimy zmiany i poprawki, a zatwierdzony projekt wyceniamy.
Istnieje możliwość kupienia samego projektu kuchni a jego cena ustalana jest indywidualnie i mieści się w przedziale 1000-2000zł

 

 

PROJEKT

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz.

Nasze biuro skupia ludzi otwartych i służących pomocą.
D
o pracy podchodzimy z pasją i z zadowoleniem, spełniając marzenia w zakresie tworzenia własnej przestrzeni.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Szczególną uwagę zwracamy na potrzeby oraz oczekiwania klienta.

W trakcie tworzenia projektu nawiązujemy do obowiązujących trendów i rozwiązań technicznych by finalnie przejść do realizacji.